SUMMIT TO EAT

Summit To Eat ēdiens ar 2 līdz 7 gadu derīguma termiņu, viegli pārnēsājams, kompakts, laba uzturvērtība, lielas porcijas, viegli pagatavojams, garšīgs, ar lielisku sastāvu – esmu sajūsmā par šo produktu! Pārgājienos, ceļojumos ar ierobežotu pārtikas piedāvājumu vai vienkārši tiem, kam negribas gatavot, bet gribas ieēst kādu labu ēdienreizi.

Viegli pagatavojams atliek tikai atplēst iepakojumu, izņemt mitruma absorbējošo paciņu, ieliet verdošu ūdeni līdz norādītajai atzīmei, aiztaisīt iepakojumu un pagaidīt vismaz 10 minūtes. Uz paciņas rakstīts, ka jātur apmēram 8 minūtes, bet es ieteiktu turēt ilgāk no 10 līdz 15 minūtēm.

Summit To Eat ražotājs ir vadošais liofilizācijas uzņēmums European Freeze Dry.

Kas ir liofilizācija?

Liofilizācija vai kriožāvēšana ir žāvēšana saldējot. Tas ir dehidrācijas process, ko parasti izmanto, lai saglabātu ātri bojājošos materiālus vai padarītu materiālus ērtākus transportēšanai. Žāvēšana saldējot darbojas sasaldējot materiālu un tad samazinot vides spiedienu, lai ļautu sasaldētajam ūdenim materiālā sublimēties tieši no cietā stāvokļa uz gāzes stāvokli.

Kā tiek ražots Summit To Eat?

Summit To Eat piedāvājumā ir dažādas maltītes brokastīm, uzkodām, pusdienām un vakariņām:

 • Spageti ar boloņas mērci (Pasta Bolognaise)
 • Vista Tikkas mērcē ar rīsiem (Chicken Tikka with Rice)
 • Fajita ar vistu un rīsiem (Chicken Fajita with Rice)
 • Liellopu gaļas un kartupeļu sautējums (Beef and Potato Stew)
 • Makaroni ar sieru (Macaroni Cheese)
 • Rīsi ar dārzeņiem čili mērcē (Vegetable Chilli with Rice)
 • Spageti ar lasi un brokoļiem (Salmon and Broccoli Pasta)
 • Apcepti rīsi ar vistu (Chicken Fried Rice)
 • Auzu pārslu putra ar avenēm (Morning Oats with Raspberry)
 • Omlete ar sieru (Scrambled Egg with Cheese)
 • Rīsu pudiņš ar zemenēm (Rice Pudding with Strawberry)
 • Šokolādes putotais krēms ar granolu un ķiršiem (Chocolate Mousse with Granola & Cherry)
 • Ābolu kraukšķis ar vārīto krēmu (Custard Apple Crunch)

Pati esmu pamēģinājusi 5 ēdienu (tie ir pasvītroti sarakstā), līdz ar to nevaru novērtēt visus.

Spageti ar boloņas mērci
pasta-bol_1_

Lai gan šis produkts bija visvairāk ieteiktais, man tas garšoja vismazāk. Tas bija vistreknākais ēdiens no visiem izmēģinātajiem un tam bija visvairāk kaloriju, lai gan manā ceļojumā kalorijas nebija jāskaita, jo patērēju daudz vairāk nekā varētu apēst.

Ēdienā bija ļoti daudz tomātu mērces, kurai bija skābena garša, tik skābena, ka pēdējās karotes šķebināja. Var jau būt, ka man nepaveicās ar partiju, bet nākamreiz gan negribēšu šo pasūtīt.

Sastāvs: Izvārīti makaroni (27%), tomātu gabaliņi, tomātu biezenis, pagatavota liellopu maltā gaļa (11%), sīpoli, rapšu eļļa, ķiploks, itāļu garšvielu maisījums, sāls.

Vista Tikkas mērcē ar rīsiem
chicken-tikka-_1__1

Ļoti garšīgs ēdiens. Gatavojot bieži vien pievienoju vairāk ūdens nekā vajadzēja, jo gribējās šķidrāku ēdienu, bet tas nemainīja un nebūt nepasliktināja ēdiena garšu. Sastāvdaļas ļoti mīkstas, rīsi birstoši, gaļiņa jūtama. Garša ļoti izteikta un patīkama, ēdiens bija diezgan pikants.

Sastāvs: Gargraudu rīsi (26%), tomātu gabaliņi, sīpoli, pagatavotas vistas gabaliņi (11%), piens, jogurts, rapšu eļļa, Tikkas karija pasta (3%), ķiploki, kukurūza milti, čili pulveris.

Liellopu gaļas un kartupeļu sautējums
beef-stew-2_1

Šis bija visvairāk novērtētākais ēdiens un daudzi cilvēki ieteica izmēģināt tieši šo, jo esot tāds kā mājās gatavots. Šo ēdienu pasūtīju katram pa 2 paciņām un par šo arī uzfilmēju savu atsauksmi, kuru var apskatīt zemāk.

Es varētu teikt, ka garšoja kā mājās gatavots, lai gan video apgalvoju, ka tā nav. Lieta tāda, ka šī bija mana pirmā paciņa, noturēju to ne vairāk par 8 minūtēm, līdz ar to daži dārzeņi nebija līdz galam nogatavojušies un varēja just, ka nav tā mutē kūstoša konsistence, kāda ir mājās gatavotajiem sautējumiem. Citādi garšoja patiešām lieliski, bez nekādām savādām garšām. Porcija varena un ļoti sātīga.

Sastāvs: Kartupeļu gabaliņi (29%), pagatavota liellopa gabaliņi (10%), burkāni, zaļās pupiņas, sīpols, rapšu eļļa, tomātu biezenis, kukurūzas milti, sāls, baltie pipari.

Salmon_BrocSpageti ar lasi un brokoļiem

Šis bija tas ēdiens, kuru garšu es gandrīz neatceros, jo biju tik ļoti izsalkusi, ka nepamanīju kā tas pazuda. Atceros skaisti atdalītus brokoļu ziedus, rozā laša gabaliņus un maigu piena mērcīti un ka bija ļoti garšīgi. Man šķita, ka šī bija salīdzinoši mazāka porcija nekā citas, bet varbūt es bija pārāk izsalkusi.

Sastāvs: Makaroni (30%), piens (21%), laša gabaliņi (10%), piens, sīpoli, brokoļi (7.5%), rapšu eļļa, kukurūzas milti, sāls, baltie pipari

chicken-fried-rice-_1__1Apcepti rīsi ar vistu

Kad ēdu savu pirmo ēdienu – Liellopu gaļas un kartupeļu sautējumu, Andris tikmēr bija izvēlējies šo un man bija izdevība pagaršot un salīdzināt. Godīgi sakot, šim ēdienam bija izteiktāka garša un es varētu teikt, ka šis man garšoja vēl labāk par sautējumu. Līdzīgi kā Vista Tikkas mērcē ar rīsiem arī šim bija patīkami konsistence, rīsi bija birstoši, kukurūza, pupiņas un paprika veidoju skaistu krāsu kompozīciju.

Sastāvs: Gargraudu rīsi (30%) , pagatavoti vistas gabaliņi (11%), sīpoli (11%), sarkanās paprikas gabaliņi (7%), zaļās pupiņas (7%), kukurūza (7%), rapšu eļļa, ompletes gabaliņi, ķiploks, Teriyaki mērce, sāls, baltie pipari.

Žēl, ka neesmu atklājusi to agrāk. Noteikti rekomendēju!

Pārskats

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s