7.dienas pārskats (03.08.2018)

No Refuge de Petra Piana līdz Refuge de l’Onda

  • Distance – 11km
  • Kāpums – 500m
  • Kritums – 910m
  • Laiks = 5h (mūsu laiks 6h)

Nakts bija auksta, lai gan sala tikai deguns, kas nebija paslēpts guļammaisā. Modāmies plkst.5.00. Šodien gaidāma samērā viegla diena, sākumā ļoti stāvs ceļš uz leju, tad pēc 1h sākas lēzens ceļš cauri mežam.

5F73CADC-52A4-49AC-BDE6-93DA8669A07EIzejam plkst. 6.15, lejupceļš ļoti stāvs un nepatīkams, bet tas tikai īsu posmiņu. Jau pēc 2h esam sasnieguši Bergeries de Tolla, mazu veikaliņu-kafejnīcu, kur nopērkam kazas siera rituli, jēra gaļas desiņu (ļoti, ļoti garšīga), cepumus ar mandelēm un pasūtu kafiju ar pienu. Pasēdējām, iestiprinājāmies un turpinājām ceļu. Desmit minūtes vēlāk uzgājām tiltu pāri upei, mēs nespējam pāriet pāri tiltam, jo tur lejā ir ideāla vieta peldei un relaksācijai, maza paradīze ar dzidru ūdeni. Te mēs baudījām dzīvi 1.5h, peldējāmies dzidrā ūdenī un sauļojāmies uz akmeņiem.

59941706-D0CB-44F2-847C-C8180D9C269FAp plkst.11 atkal turpinājām ceļu. Ir smags kāpiens uz augšu, bet drīz vien jau esam galapunktā. Šeit aplokā ir uztaisīts kempings ar visu nepieciešamo. Pirmo reizi ceļam telti uz zāliena, bez akmeņiem, var staigāt ar plikām kājām pa teritoriju. Forši! Ikdienas darbiņi – drēbju mazgāšana, duša, telts un tad jau var atkal atpūsties. Sauļoties vairāk negribas, plkst.14 saule ir nikna un upe ir augstu kalnā, ka pat negribas kāpt tādā svelmē, lai atvēsinātos. Panašķojāmies ar šodien pirkto sieriņu un desiņu, un atpūšamies kā nu kurš grib. Kaut kur kalnos ducina pērkons. Nedaudz vēlāk virs mums savelkas mākoņi. Visi gaidām negaisu, jo divas dienas pēc kārtas esam to jau piedzīvojuši. Nekā! Cik ātri apmācās, tik pat ātri arī noskaidrojās. Šeit laikapstākļi ir ļoti mainīgi.

Ap plkst.17.30 vakariņojam un ir atkal neciešami sēdēt saulē. Pēc vakariņām vēl padzīvojamies pa telti un tad jau ap plkst.19 ejam čučēt. Rītdien (04.08.) pēdējā pārgājiena diena un mūsu GR20 piedzīvojums būs beidzies.

This slideshow requires JavaScript.

Iepriekšējā diena     Nākamā diena

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s