10.dienas pārskats (20.08.2017)

No Grimentz līdz Zinal

  • Distance – 8km
  • Laiks – 3h

Nakts bija vēsa. Pamodāmies ap plkst.8.30. Pabrokastojām un ap plkst.10 devāmies ceļā. Tāpēc, ka mums nācās vakar mainīt plānus un aiziet tālāk nekā mums būtu bijis jāiet, šodien ir īsā diena.

Sākuma ceļš ved augstu virs ciema pa meža taku, pa šādu taku ejam apmēram 2h, tad atkal uz leju, gar šoseju un esam klāt Zinal ciemā.

Mūsu kempings atrodas otrā ciema galā, tāpēc pirms tam nolemjam padzert alu/kafiju kafejnīcā. Nonākot kempingā ap plkst.13, nodomājam, pirmkārt, ka šeit arī nekādas ērtības īsti nepiedāvā un otrkārt, ka būs kaut kā sevi jānodarbina, lai nebūtu visa diena jāsēž teltī. Uzceļot telti, ejam maksāt pie saimniekiem uz kafejnīcu. Saimnieks izrāda, kur ēkā ir dušas un vēl mums iedod divas kartes, kuras nodrošina brīvu baseina apmeklējumu, pacelšanos ar gaisa vagoniņu un vēl ekskursiju. Satriecoši!

Beigu beigās šī, šķietami “tukša” diena, izvērsusies par baigi labo relaksācijas dienu. Baseinā pavadījām baudpilnu stundu, tad devāmies atpakaļ uz kempingu. Pavakariņojām un ap plkst.20 jau iegūlāmies teltī. Šī bija visaukstākā nakts, ļoti nosalu un nevarēju sasildīties.

This slideshow requires JavaScript.

Iepriekšējā diena     Nākamā diena

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s