7.dienas pārskats (17.08.2017)

No Cabane de Prafleuri līdz Arolla

  • Distance – 16km
  • Laiks – 6.5h

44D3C590-DC66-4306-ACAB-9E03D1C496A3Šodienas galapunkts ir kempings mazā slēpošanas kūrortciematiņā. Šodien piecēlāmies agri, jo visu mūsu istabas biedri cēlās jau pirms plkst.6. Jau plkst.8 izgājām no naktsmītnes un devāmies ceļā. Par laimi kājas nesāp un pirmais kalns pārvarēt bez grūtībām. Priekšā mums skaista taka, ejam gar lielu ūdens krātuvi. Ejam neapstājoties, nemaz neatpūšamies.

Otrais kāpiens jau vairs nav tik viegli paveicams, bet ir cerība, ka uziesim augstākajā šīs dienas punktā un tad tikai ceļš uz leju līdz pat ciematam. Uzejot kalnā, izrādās, ka vēl šīs dienas virsotne nav pievarēta. Lai gan jau ir liels nogurums,  neapstājoties ejam tālāk, lai pusdienas ieturētu jau virsotnē. Pēc neilga laika paliek skaidrs, ka ir jāatpūšas, jo līdz virsotnei vēl ir daudz jāiet. Paēduši un atpūtušies dodamies kalnā. Pēc kāda laika ir atkal ceļš pa milzīgiem akmeņiem, šeit mēs aizmaldāmies līdz ledājam un nogājuši kādu pusstundu saprotam, ka tas nav īstais ceļš. Saguruši ejam atpakaļ. Uznāca dusmas vienā brīdī, kājas sāka ļoti sāpēt un ir atkal jāpārvietojas no viena akmens uz otru, tā lai nejauši nepaslīdētu un nepakristu.

5D65DE0C-B556-46F6-B343-1FD80D1357C1Pēc moku pilna kāpiena, tieku līdz kalna sienai pie kuras pieskrūvētas kāpnes un pa kāpnēm beidzot tiekam līdz šīs dienas augstākajam punktam Col de Riedmatten (2919m). Arī šeit ilgi neatpūšamies un ejam lejā, lai ātrāk tiktu uz kempingu. Ceļš uz leju ir mokošs un ļoti ilgs. Kad esam beidzot kempingā (27CHF), tiekam gan pie dušas, gan WiFi, gan siltā ūdens krānā,  gan arī svaigas maizītes, kuru atvedīs rītdien no rīta. Ejam gulēt īsi pirms plkst.21. Nakts ļoti mitra un vēsa.

Rīt mums pavisam īsa diena, jo līdz galapunktam neiesim, tur nav kempinga vietu, paliksim nedaudz pirms galapunkta. Sinoptiķi sola lietu un zibeņu rītdien, būs interesanti.

This slideshow requires JavaScript.

Iepriekšējā diena     Nākamā diena

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s