Mans stāsts

Pēc piedzīvotā Santjago ceļā, es zināju, ka vēlos iet vairāku dienu pārgājienā vēl. Tajā brīdī zināju vien, ka eksistē vēl arī Santjago Franču ceļš, kas uzreiz tika manā “Bucket” listē. To, ka pasaule ir pilna ar tāda veida pārgājienu maršrutiem, es atklāju vēlāk.

Haute Route pie manis atnāca līdzīgi kā Santjago ceļš. Neilgi pēc atgriešanās no Santjago, sociālajos tīklos pavīdēja kāds stāstu vakars ar nosaukumu “Gājiens vienatnē” un es nolēmu aiziet, lai atdzīvinātu savas nesen piedzīvotās emocijas un iespējams arī smelties idejas nākotnes ceļojumiem.

Savu ceļojumu prezentēja meitene, kura devās pievarēt Haute Route viena. Tas, ka viņa devās viena, mani it nemaz neizbrīnīja, es jūtos kā “savējā”, es zināju kā ir iet pārgājienā vienai, meklējot komfortu ar sevi pašu. Vakars beidzās ar lielisku noskaņojumu un arī ar iedvesmu. Haute Route iekļuva manā “Bucket” listē tajā pat mirklī.

Pēc nepilna gada, pienāca brīdis, kad bija jāplāno atvaļinājums. Tajā brīdī biju jau attiecībās un gājiens vienatnē vairs nebija iespējams. Es šaubījos, ka manam draugam, kas tāds varētu patikt, bet tomēr riskēju un izteicu savu priekšlikumu. Man par pārsteigumu, viņš bija ļoti ieinteresēts un mans priekšlikums tika pieņemts.

Tā mēs devāmies iekarot Haute Route kopā!

Sekot mūsu piedzīvojumiem

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s