BANĀNKRĒMA-ZEMEŅU SALDĒJUMS

Vienkārši. Viegli. Garšīgi. Burvīgs našķis karstā vasaras dienā, garšos visiem! Nesatur laktozi un ir piemērots svaigēdājiem. Pagatavošana ir vienkāršāka par vienkāršu, galvenā saldējuma sastāvdaļa ir saldēts banāns, kas tiek sajaukts blenderī maigākā krēmveidīgā tekstūrā. Labs diētisko šķiedrvielu, C, B6 vitamīnu un kālija avots. Kālijs palīdz ārstēt asins saslimšanas un stiprina sirdi. Šī ir saldējuma pamata recepte, spēlējies ar piedevām, lai izveidotu savu perfekto garšu maģiju. Aptuvens kaloriju daudzums ~ 150kcal

IMG_8891

Burvīgās sastāvdaļas

  • 100g. banāns
  • 20g. kokosriekstu piens
  • 50g. zemenes

Kā uzburt

IMG_8796Nomizo vienu vidēja lieluma banānu, sagriež gabaliņos un liek saldētavā uz 1-2 stundām. Svaigas zemenes nomazgā un liek saldētavā 20 minūtes pirms banānu izņemšanas no saldētavas. Ja tiek izmantotas saldētas zemenes, 20-30 minūtes pirms saldējuma pagatavošanas izņemam ogas no saldētavas un ieliekam ledusskapī.

Kad banāni ir sasaluši un zemes ir nedaudz apsalušas liekam tos blenderī, pielejam kokosriekstu pienu un blendējam līdz veidojas viendabīga masa.

Pasniegšana

Pasniegt nekavējoties, saldējuma vai citā traukā. Saldējums ātri kūst.

IMG_8888

Recepti var variēt visdažādākajos veidos, vajag tikai pafantazēt. Galvenā saldējuma sastāvdaļa ir banāns, jo tam, sasaldētā veidā blendējot, ir nevainojama krēmveida struktūra. Pievienojot jebkuru iemīļoto, atdzesēto augli, var panākt jums tīkamāku saldējuma garšu. Tā pat, var pievienot dažādas piedevas, piemēram, riekstus, žāvētas ogas, kokosriekstu skaidiņas, kakao pulveri, šķīstošo kafiju, riekstu sviestu, šokolādi un pat alkoholu.

Uzbur savu garšu!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s